BAKIRKÖY LG LAPTOP SERVİSİ / ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT..!!!
OFFİCE MARKET olarak Lg marka tüm Lgmodellerinin tamir gerektiren işlerini garantili bir şekilde kendi teknik servis bünyemizde yapmaktayız. Lg laptop anakart tamiri, ekran kırılması, klavye değişimi, Lg laptop şarj aleti ,her model batarya,format atma, fan temizleme, Lg laptop bakımı yaptığımız bazı hizmetlerdir. Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş ve kullanıcı hataları sonucu oluşan laptoplarınıza servis vermektedir.
MENTEŞE TAMİRİ
Lg ve diğer modellerin menteşe tamir ve değişim işlemlerini yapmaktayız.
Şarj aleti
Laptoplarda yaşanan sıkıntılardan biriside şarj aletlerinde yaşanan sorunlardır. OFFİCE MARKET olarak Lg laptop modellerinin şarj aletleri stoklarınızda mevcuttur. İster orijinal ister muadil olarak satın alabilirsiniz. Muadil ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantilidir.Şarj aleti alırken voltaj  bilgilerine dikkat etmelisiniz.
BATARYA
Laptop bataryalarınızın pil ömrü kısaldıysa yada şarj olmuyorsa firmamız garantili hizmetimiz ile tecrübeli ekibimizle ister muadil ister orjinal batarya konusunda OFFİCE MARKET sizlere hizmet vermektedir.
EKRAN TAMİRİ
OFFİCE MARKET Siz bir çayımızı içene kadar Led veya Lcd ekranlar bilgisayarlarınıza takılmakdır. Lg Laptop ve notebookların kullandığı tüm Lcd ve led ekranlar sürekli servisimizde bulunmaktadır.
Lg notebook ve laptopların ekranları çok kırılgan parçalar olup yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.
OFFİCE MARKET’deEkranlarınız  en kısa sürede takılmaktadır.
KLAVYE
OFFİCE MARKET marka model fark etmeksizin laptop klavye lerini temin etmekdedir ve en kısa sürede müşterilerimize teslim etmektedir. Klavyelerimiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.
ŞARJ ALETİ / LAPTOP ADAPTÖR
Her marka için orjinal ve muadil laptop adaptör teminedilir.
 
HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR
Asus,acer,dell,toshiba,lenovo,packardbell,lg,hp,datron,sony,philips,samsung,Panasonic,IBM,benq,beko,crea,exper,arçelik,
BİZE ULAŞIN
OFFİCE MARKET
0212 543 49 51
0542 345 55 50