Bakırköy-Bilgisayar-Tamiri
Bakırköy-Bilgisayar-Tamiri

Bakırköy Bilgisayar Servisi

Bilgisayar. Bilgiyi sayan teknoloji. Bu teknolojinin temsilcisi ve yol göstericisi olmak, bilgisayarı yeniden icat etmek kadar zor bir süreçtir. Office Market, Bakırköy bilgisayar servisi merkezi olarak bilgi dolu ve bu  bilgileri siz değerli müşterilerine aktaran konumunu profesyonel kadrosuyla devam ettirmektedir. Marka ya da model sınırlandırmasına maruz kalmadan bilgisayarlarınızı gönül rahatlığı ile doktoruna getirebilirsiniz. Office Marketin öne çıkan en büyük özelliklerinden birisi teknoloji doktoru ünvanı ile anılmasıdır.

Office Market Bakırköy Bilgisayar Servisi Hizmetleri

Office market keşif ücretleri talep etmez. Öncelikle profesyonel  teknik personelimiz tarafından bilgisayarınızın detaylı kontrolleri yapılır. Kontroller tamamlandıktan sonra tarafınıza tüm ayrıntıları içeren onarım maliyetleri sunulur. Sizlerin vereceği onay sonrasında, en hızlı şekilde ekipmanlarınızın onarımları tamamlanır. Yapılan tüm işlemler, Office Market kalitesi ve güvencesiyle garanti altındadır.

Bakırköy Bilgisayar Servisi Sektörel Değerlendirmeler

Bilgiye ulaşımın her geçen gün daha da kolaylaştığı günümüz dünyasında gün geçmiyor ki tüketici davranışlarının bir verisi daha açıklanmasın. Bu açıklamalardan biri küresel bilgi ve iletişim teknolojileri araştırma firması tarafından yapıldı ve Türkiye’deki kişisel bilgisayar pazarına ait veriler paylaşıldı.  Bu rapora göre 2017 yılının ikinci çeyreğinde 879 bin 450 satış gerçekleştirilmiştir. 2017 yılının ikinci çeyreği yıllık bazda değerlendirildiğinde yüzde 8.9’luk bir düşüş gerçekleşse de ilk çeyreğe oranla yüzde 8.7 oranlık bir artışın olduğu tüm gerçekliğiyle raporlanmıştır. Ayrıca bu veriler gösteriyor ki; 2017 yılı için gerçekleştirilen satış hedefleri, reel satışların altında kalmış ve beklentinin yaklaşık yüzde 3 fazlası olarak gerçekleşmiştir. Bu veriler,  günlük hayatımızın içerisinde oluşan teknolojik sorunların mimarı olup kısa vade de karşımıza çıkacak olsa da Bakırköy bilgisayar servisi hizmeti olarak, tüketici çaresizliğini giderecek önlemleri kurumsal çözümlerimiz ile sunmaktadır.  Çünkü biliyoruz ki, her sorunun bir çözümü, her çözümün ise en doğru bir yolu vardır.

Verilerle Bakırköy Bilgisayar Servisi

2017 yılına ait raporları tüm gerçekliği ile gözler önüne sermiş olsak da bu raporda dikkatimizi çekmesi gereken noktaların altını çizmeden kalemi elden bırakamayacağımızı belirtmek isteriz. Küresel bilgi ve iletişim teknolojileri araştırma firmasının yayınladığı raporda; gerek teknoloji ile yakın ilişki kurma gereksinimimizden gerekse de artan teknolojik imkanlara sahip olma ihtiyacımız üstü kapalı bir şekilde raporlanmıştır. 2017 yılının ikinci çeyreğinde gerçekleştirilen 879 bin 450 satışı, yeni ihtiyaçlar hariç tutulduğunda, ortalama 5 yılda bir kendini tekrarlayacak bir rakam olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, bir bilgisayarın arızalanmama garantisi olabilir mi? Elbette olamaz. Teknoloji hayatımızın bir parçası olmuşken bu imkandan uzak kalmak ise ‘imkansız’ kelimesinde vuku bulur. Office Market Bakırköy bilgisayar servisi ya da Bakırköy laptop servisi hizmetleri ise tüm imkanların buluştuğu nokta olarak gerçekliğini korur.
‘Servis’ kelime itibari ile tüketici de güven algısını oluştursa da Office Market Bakırköy bilgisayar servisi ya da Office Market Bakırköy laptop servisi güven duygusunun bir adım ötesinde yer alır.  Çünkü arzularınız ve beklentileriniz Office Market sınırları içerisinde Bakırköy bilgisayar servisi başlığı altında değişmez prensiplerin maddelerini oluşturur. Office Market bünyesinde sadece bilgisayar tamiri ya da bilgisayar alım satımı yapılıp maddi çıkar gözetilmez. Office Market faaliyetlerinde değer üretilir ve insan olmanın değerleri sıralanır.

Office Market Bakırköy Bilgisayar Servisi Diğer Hizmetleri:

Bilgisayar Bakım & Onarım / Bakırköy Bilgisayar Tamiri

Marka ya da model sınırlarını kaldırdık. Dilediğiniz marka ya da model  laptop tamiri ve masa üstü bilgisayar tamiri taleplerinize , profesyonel kadromuz ve teknik altyapımız ile hizmet sunuyoruz.

Santral Sistemleri

Santral sistemleri ihtiyaçlarınız Office Market bünyesinde tedarik ediliyor. Santral sistemleri bakım, onarım ve kurulumları ile alakalı talepleriniz ise müşteri memnuniyeti garantisi ile Office Market hizmetlerinde ana başlık olarak yerini alıyor.

Kartuş Toner

Yazıcılarla alakalı  tüm marka ve modelleri ayırmaksızın, kartuş toner ihtiyacı olan ekipmanlarınız için orjinal ve muadili olmak kaydıyla geniş ürün yelpazesiyle toner satışlarımız gerçekleşiyor.

Güvenlik Sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri ile alakalı gereksinim duyduğunuz tüm teknolojik ekipmanların kurulum dahil tedarikleri sağlanıyor. Farklı bütçeler ve ihtiyaçlara göre sınıflandırılmış kaliteli, profesyonel ve garantili kamera güvenlik sistemleri Office Market vitrinlerinde sizleri bekliyor.

 Fotokopi & Fax & Yazıcı

Bilgisayar harici yan ekipmanlarda, diğer faaliyet alanlarımızda olduğu gibi marka ve model sınırı olmaksızın yüzlerce ürün çeşidiyle satış desteği sunuyor ve fotokopi, fax ve yazıcı tamiri taleplerinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz.
Bakırköy Bilgisayar Tamiri, Bakırköy Bilgisayar Servisi, Bakırköy Bilgisayar ve benzeri tüm kelimelerde nasıl google arama motorlarında zirveyi temsil ediyorsak, emin olun Office Market Bakırköy bilgisayar servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi ve memnuniyetinde de aynı zirveyi temsil etmeye devam ediyoruz.