Yeşilköy Samsung Servisi

YEŞİLKÖY SAMSUNG LAPTOP & NOTEBOOK TEKNİK SERVİS VE SATIŞI

YEŞİLKÖY SAMSUNG LAPTOP SERVİSİ/ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT…!!!
OFFİCE MARKET olarak Samsung marka tüm laptop modellerinin tamir gerektiren işlerini garantili bir şekilde kendi teknik servis bünyemizde yapmaktayız. Samsung anakart tamiri, ekran kırılması, klavye değişimi, samsung şarj aleti ,her model batarya,format atma, fan temizleme, samsung laptop bakımı yaptığımız bazı hizmetlerdir. Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş ve kullanıcı hataları sonucu oluşan laptoplarınıza servis vermektedir.

MENTEŞE TAMİRİ

samsung ve diğer modellerinin menteşe tamir ve değişim işlemlerini yapmaktayız.

Şarj aleti

Laptoplarda yaşanan sıkıntılardan biriside şarj aletlerinde yaşanan sorunlardır. Office market olarak samsung laptop modellerinin şarj aletleri stoklarınızda mevcuttur.İster orijinal ister muadil olarak satın alabilirsiniz. Muadil ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantilidir.Şarj aleti alırken voltaj bilgilerine dikkat etmelisiniz.

BATARYA

Laptop bataryalarınızın pil ömrü kısaldıysa yada şarj olmuyorsa firmamız garantili hizmetimiz ile tecrübeli ekibimizle ister muadil ister orjinal batarya konusunda OFFİCE MARKET sizlere hizmet vermektedir.

EKRAN TAMİRİ

OFFİCE MARKET Siz bir çayımızı içene kadar Led veya Lcd ekranlar bilgisayarlarınıza takılmaktadır. PHİLİPS Laptop ve notebookların kullandığı tüm Lcd ve led ekranlar sürekli servisimizde bulunmaktadır.
Samsung notebook ve laptopların ekranları çok kırılgan parçalar olup yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.
OFFİCE MARKET’ de Ekranlarınız en kısa sürede takılmaktadır.

KLAVYE

OFFİCE MARKET marka model fark etmeksizin laptop klavye’lerini temin etmektedir ve en kısa sürede müşterilerimize teslim etmektedir. Klavyelerimiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.
ŞARJ ALETİ / LAPTOP ADAPTÖR
Her marka için orjinal ve muadil laptop adaptör temin edilir.
 
BİZE ULAŞIN
TEL: 0212 543 49 51
CEP TEL: 0542 345 55 550