ZEYTİNBURNU LEXMARK TONER & KARTUŞ DOLUM VE SATIŞ
OFFİCE MARKET  olarak Profesyonel dolum tekniklerini atlamadan ve bakım gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde uygulayarak müşterilerimize toner dolumu hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlarımızı adrese ücretsiz servis vererek gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek, dürüstce ve müşteri memnuniyetini öncelik ilke edinerek yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkürler…
MUADİL TONER
Dolumu karşılayabilen, yani bittiğinde yeniden dolumu yapılabilen ya da bir sonraki dolumda parça değişimi gerektirmeyen, kaliteli muadil toner kartuşları, müşterilerimizin dolum ömrünü tamamen bitirmiş toner kartuşlarını yenilemek için satışa sunuyoruz. Ayrıca dolum için tarafımıza teslim edilen toner kartuşların yedekli olarak çalışması işinizi de kesintiye uğratmayacaktır. Bu amaçla piyasadaki en kaliteli muadil toner kartuşları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Teslimatlarımız İzmir içi adrese ücretsiz servis , İzmir dışına ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.
YAZICI TEKNİK SERVIS
Uzun yıllara dayanan deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile edindiğimiz servis ve onarım kabiliyetimiz sayesinde marka farkı gözetmeksizin arızalı tüm yazıcı ve fotokopi makinelerinin bakım onarım işlemlerini yapıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinelerinizin ilk günkü gibi yüksek performansında sorunsuz çalışması için bize ulaşınız… Öncelikle arıza tespiti ve onarım maliyeti çalışması yapalım, onayınızla beraber servis işlemini sonlandıralım.
 
DOLUMLARINI YAPTĞIMIZ DİĞER MARKALAR
HP,CANON,LEXMARK,BROTHER,EPSON,XEROX,SAMSUNG,OKİ ŞERİT,PANASONİC ŞERİT
 
BİZE ULAŞIN
0212 543 49 51
0542 345 55 50