FLORYA DATRON LAPTOP & NOTEBOOK TEKNİK SERVİS VE SATIŞI

FLORYA DATRON LAPTOP SERVİSİ/ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT…!!

OFFİCE MARKET olarak Datron marka tüm laptop  modellerinin tamir gerektiren işlerini garantili bir şekilde kendi teknik servis bünyemizde yapmaktayız. Datron anakart tamiri, ekran kırılması, klavye değişimi, datron  şarj aleti ,her model batarya,format atma, fan temizleme, datron laptop bakımı yaptığımız bazı hizmetlerdir. Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş ve kullanıcı hataları sonucu oluşan laptoplarınıza servis vermektedir.

MENTEŞE TAMİRİ

datron ve diğer  modellerinin menteşe tamir ve değişim işlemlerini yapmaktayız.
 

ŞARJ ALETİ

Laptoplarda yaşanan sıkıntılardan biriside şarj aletlerinde yaşanan sorunlardır.  Office market olarak datron laptop  modellerinin  şarj aletleri stoklarınızda mevcuttur.İster orijinal ister muadil olarak satın alabilirsiniz. Muadil ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantilidir.Şarj aleti alırken voltaj  bilgilerine dikkat etmelisiniz.

BATARYA

Laptop bataryalarınızın pil ömrü kısaldıysa yada şarj olmuyorsa firmamız garantili hizmetimiz ile tecrübeli ekibimizle ister muadil ister orjinal batarya konusunda OFFİCE MARKET sizlere hizmet vermektedir.

EKRAN TAMİRİ

OFFİCE MARKET Siz bir çayımızı içene kadar Led veya Lcd ekranlar bilgisayarlarınıza takılmaktadır. DATRON Laptop ve notebookların kullandığı tüm Lcd ve led ekranlar sürekli servisimizde bulunmaktadır.
Datron notebook ve laptopların ekranları çok kırılgan parçalar olup yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.
OFFİCE MARKET’ de Ekranlarınız  en kısa sürede takılmaktadır.
KLAVYE
DATRON LAPTOP SERVİSİOFFİCE MARKET marka model fark etmeksizin laptop klavye’lerini temin etmektedir ve en kısa sürede müşterilerimize teslim etmektedir. Klavyelerimiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.
ŞARJ ALETİ / LAPTOP ADAPTÖR
Her marka için orjinal ve muadil laptop adaptör temin  edilir.
 
HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR
Datron,acer,dell,toshiba,lenovo,packardbell,fijutsu simens,lg,hp,datron,sony,philips,samsung,Panasonic,IBM,benq,beko,crea,exper,arçelik,
 

BİZE ULAŞIN 

TEL: 0212 543 49 51

CEP TEL: 0542 345 55 550