KARAGÜMRÜK EPSON NOKTA VURUŞLU YAZICI TAMİRİ

 

EPSON YAZICI TAMİRİ VE SATIŞI

PROFESYONEL HİZMET & UYGUN FİYAT

 

Karagümrük Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri olarak  epson yazıcı, epson yazıcı ve fotokopi makinalarının tamiri ve bakım işlerinde uzman, tecrübeli, eğitimli teknisyen kadromuz ile İstanbul’un tüm semtlerine  teknik servisi hizmeti vermekteyiz.
Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Modelleri
 Epson FX- 890AEpson PLQ- 22Epson PLQ- 20Epson LQ- 50Epson LQ- 2190Epson LQ- 690Epson FX- 2190NEpson DFX- 9000NEpson LX- 1170+IIEpson LX- 300+II  – Epson LQ- 300+IIEpson DFX- 9000Epson LQ- 590Epson LQ- 2090Epson LQ- 630Epson FX- 890Epson FX- 2190Epson DLQ- 3500
 
 
 
BİZE ULAŞIN
OFFİCE MARKET
TEL: 0212 543 49 51
TEL: 0542 345 55 50
 
Karagümrük Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri
Office Market olarak sizlere en kısa sürede en hızlı servisi ve çözümü sunmaktayız. Office Market, gün içerisindeki  Epson yazıcı problemlerini en hızlı şekilde çözerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
Karagümrük Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Tamiri
Tamir Bakım;
Epson yazıcı Servisi, kontrol sonrası müşterimizin onay vermesi halinde epson yazıcı makineniz  teknik servis bölümüne alınarak arızaları giderilir ve makinenin tümünü kapsayan bakımı yapılarak teslim edilir.
Tamir bakım garanti süreci;
Epson yazıcı Teknik Servisimizde tamiri, bakımı ve parça değişimi yapılmış olan makinelere yapılan işleme göre 3 ay ile 1 yıl arası garanti verilmektedir.

 • Epson yazıcı cihazları için teknik servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız.
 • Marka bağımsız olarak her marka epson yazıcı cihazınız için kaliteli, en hesaplı ve kesin çözümler sunmaktayız.
 • Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün içerisinde cevap vererek, kullandığınız epson yazıcı cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız.
 • Daimi olarak çalıştığımız birçok kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz.
 • Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Şikayetiniz  olan  cihazınızı  servisimize  getirmeden  önce   bakmanıza değer gördüğümüz önerilerimiz şunlardır ;
 

 • Epson yazıcı cihazlarının yılda 1 defa bakım görmesi kullanım ömürlerini uzatır, arızalanması halinde, onarım  masrafını düşürür.
 • Servisimizde bakım için gelen cihazlar için en uygun işçilik ücreti talep edilmekte, bakımdan itibaren 1 yıl bakımsızlık nedeniyle doğabilecek sorunlara karşı garanti verilmektedir.
 • EPSON NOKTA VURUŞLU YAZICI CİHAZLARININ TEKNİK SERVİS HİZMETİ

 

 • UZMAN KADRO
 • PROFESYONEL BİLGİ
 • GÜÇLÜ YEDEK PARÇA STOĞU

Karagümrük Epson Servisi,Epson Yazıcı Tamiri,Epson Printer Servisi,Epson Printer Karagümrük Servisi,Epson Nokta Vuruşlu Yazıcı Servisi,Karagümrük Epson Teknik Servisi,Nokta vuruşlu Yazıcı ,ğne-Kafa Tamiri,Epson Yazıcı Kağıt Sıkıştırma Problemi,Epson Printer Kart Tamiri,Epson Printer ,ablosu,Epson Sarf Malzemeleri,Epson Yazıcı Data Kablosu Tamiri Değişimi,Epson Yazıcı Dişli ,eğişimi,Epson Usb, Seri, Paralel, lpt,Network port tamiri,Epson Servisleri istanbul
 
BİZE ULAŞIN
OFFİCE MARKET
TEL: 0212 543 49 51
TEL: 0542 345 55 50
 
Not: firmamız hiçbir markanın yetkili servisi değildir
 Bir cevap yazın