FLORYA LENOVO LAPTOP EKRAN TAMİRİ

 
Notebook Ekran Tamiri ücretleri marka model ve özelliklerine göre değişmektedir.
 
ÇAĞRI MERKEZİMİZİ ARAYARAK BİZDEN FİYAT ALABİLİRSİNİZ
OFFİCE MARKET
BİZE ULAŞIN :  (212) 543 49 51
 
ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT YAPIYORUZ…!!!
 
LAPTOP TAMİRİ
Markası ne olursa olsun Laptop’unuzun diğer arızalarını da profesyonel teknik kadromuz ile uygun fiyat garantisi vererek  çözüyoruz….
 
 EKRAN TAMİRİ – ÖNEMLİ  BİLGİLER
 
Laptoplarda, ekran görüntüsünden kaynaklanan durumlarda, her zaman bir arızadan şüphelenmemek gerekir. Her zaman ekran kararması demek arıza demek değildir.
Eğer laptopunuzun ekranında görüntü farklılığı varsa: ekran rengi mat bir görüntüye sahipse, ya da görüntü çok parlaksa, bu sizin fonksiyon tuşlarınızdan ya da bios ayarlarınızdan kaynaklı, yazılımsal bir sorun olabilir. Bu durumda, ekran kartından, invertörden, ekranın florasan lambasından şüphelenmeden önce (ki bu arızalar kendilerini zaten daha farklı şekillerde belli ederler) bios ayarlarınızı, ve fonksiyon tuşlarınızı kontrol etmelisiniz.
Laptopunuzun ekranından aldığınız görüntü eğer mat ise: bios ekranından parlaklık ayarı yapmayı, ya da fonksiyon tuşlarını kontrol etmelisiniz.
Dönemimizde herkes para kazanma derdindedir ve laptop parçalarının arızalanması durumunda tamirlerinin zor olması nedeniyle parçalar değiştirilir. Ve bu parçaların maliyetleri de biraz yüksek olduğundan dolayı, laptopunuzda ekran sorunu gördüğünüz bir durumda, teknik servis, bunun, herhangi bir parçadan kaynaklandığını sizden parça değiştirme ücreti alabilir, ancak belki de yaptığı sadece ayar değiştirmektir. Bu nedenle laptop tamiri için gittiğiniz servisin güvendiğiniz bir servis olmasına dikkat etmelisiniz.