Bakırköy Renkli Siyah Toner

HER MARKA TONER & KARTUŞ DOLUMUNU PROFOSYENEL MAKİNALARIMIZDA GARANTİ VEREREK YAPIYOR DENEME MAKİNALARIMIZDA TEST ETTİKDEN SONRA SİZE TESLİM EDİYORUZ..!!!

 

BAKIRKÖY RENKLİ-SİYAH TONER & RENKLİ-SİYAH KARTUŞ DOLUM VE SATIŞ

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51 – 0542 345 55 50

OFFİCE MARKET  olarak Profesyonel dolum tekniklerini atlamadan ve bakım gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde uygulayarak müşterilerimize  renkli-siyah toner & renkli-siyah  kartuş  dolumu hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlarımızı adrese ücretsiz servis vererek gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek, dürüstce ve müşteri memnuniyetini öncelik ilke edinerek yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkürler…
 

BİLGİ;

TONERİNİZİ NASIL DOLDURULUYOR ? O ZAMAN DİKKAT EDİN.
TONER DOLUMCUNUZ SİZE DOLDURDUĞU TONERİN TEST ÇIKTISINI VERİYOR MU?DÜKKANINDA YETERİNCE TEST MAKİNESİ VAR MI?
KULLANDIĞI TOZUN KALİTESİNİ SÖYLÜYOR MU? (UNİVERSAL TOZ MU YOKSA ULTRA FİNE MAGİC TOZ MU KULLANIYOR?)
TONERİNİZİ SADECE ACEMİCE TIPADAN MI DOLDURUYOR? YOKSA KOMPLE TEMİZLİK VE BAKIM YAPIYOR MU?PARÇA DEĞİŞİMİ GEREKTİĞİ ANDA DEĞİŞİMİ KARŞILAYACAK YENİ PARÇALARI ELİNİN ALTINDA BULUNDURUYOR MU?
(BAKIM YAPMIYORSA TONERİNİZ TOZ İÇİNDE OLUR VE TOZ AKITIR. YAZICINIZIN İÇİ TOZ DOLAR VE ANAKARTIN BOZULMASINA SEBEP OLUR.)
DOLUMCUNUZ AYNI TONERİ EN FAZLA KAÇ DEFA DOLDURABİLİYOR?
TONERİNİZİN PARÇA İHTİYACINI GİDEREBİLİYOR MU?
TONERİNİZ DOLDURULDUKTAN SONRA KAÇ SAYFA YAZIYOR?HİÇ TAKİP ETTİNİZ Mİ? YOKSA BİTTİ ZANNETTİĞİNİZ TONER BİTMEDEN SORUN ÇIKARIYOR DA  SİZ BUNU BİLMEDEN YENİDEN DOLUM PARASI VERMEK ZORUNDA MI KALIYORSUNUZ.
(BAKIM YAPILMAYAN TONER BİTMEDEN SİLİK YAZMAYA BAŞLAR.ÇÜNKÜ BIÇAK BAKIMI YAPILMAMIŞ VE UCUZ TOZ KULLANILMIŞTIR.)
PİYASADA SATILAN HER TOZA GÜVENMEYİN:
TONER DOLDURTUYORUM DERKEN ACABA CEBİNİZDEN DAHA MI FAZLA PARA  ÇIKIYOR ? DÜŞÜNMEKTE FAYDA VAR
BİZLER OFFİCE MARKET DOLUM HİZMETLERİ OLARAK  OLARAK DOLDURDUĞUMUZ TONERLERİN DAİMA ARKASINDAYIZ.

  • UZMAN KADRO
  • PROFESYONEL BİLGİ
  • GÜÇLÜ YEDEK PARÇA STOĞU

Bakırköy Renkli-Siyah Toner Dolumu

MUADİL RENKLİ-SİYAH TONER

Dolumu karşılayabilen, yani bittiğinde yeniden dolumu yapılabilen ya da bir sonraki dolumda parça değişimi gerektirmeyen, kaliteli muadil renkli renkli  toner & renkli  kartuşları, müşterilerimizin dolum ömrünü tamamen bitirmiş renkli  toner renkli  kartuşlarını yenilemek için satışa sunuyoruz. Ayrıca dolum için tarafımıza teslim edilen renkli  toner renkli  kartuşların yedekli olarak çalışması işinizi de kesintiye uğratmayacaktır. Bu amaçla piyasadaki en kaliteli muadil renkli  toner renkli  kartuşları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Teslimatlarımız istanbul içi adrese ücretsiz servis , istanbul dışına ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.

YAZICI TEKNİK SERVIS

Uzun yıllara dayanan deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile edindiğimiz servis ve onarım kabiliyetimiz sayesinde marka farkı gözetmeksizin arızalı tüm yazıcı ve fotokopi makinelerinin bakım onarım işlemlerini yapıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinelerinizin ilk günkü gibi yüksek performansında sorunsuz çalışması için bize ulaşınız… Öncelikle arıza tespiti ve onarım maliyeti çalışması yapalım, onayınızla beraber servis işlemini sonlandıralım.
 
 

  • Güvenilir 
  • Kaliteli
  • Garantili
  • Hızlı
  • Hizmet

 
 OFFİCE MARKET

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51 – 0542 345 55 50

 Bir cevap yazın