packardbell-laptop-servisi
packardbell-laptop-servisi

BAKIRKÖY PACKARDBELL LAPTOP MENTEŞE TAMİR VE DEĞİŞİM MERKEZİ

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİNİZİ YAPIYORUZ..!!!

 
PACKARDBELL LAPTOP MENTEŞE KIRILMASI
 
Packardbell laptoplarda menteşe kırılması sonucu oluşan problemler ve kırılan menteşelerinizde onarım veya değişim yapılmaktadır. Kırılan menteşelerde packardbell laptopların estetik görünümü hiçbir şekilde bozulmadan ve yıpranmadan tecrübeli ekibimiz ve garantili işlemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Genelde menteşenin kırılma sebebi olan menteşe sertleşmesi veya menteşenin aşırı gevşek hale gelmesi gibi sıkıntılar yaşıyorsanız hiç beklemeden Office market packardbell laptop servisin’de bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Uyugun fiyat tekliflerimiz ile kredi kartı veya nakit ödeme imkanlarını sunan firmamız sizlere sorunsuz ve sınırsız hizmet vermekten gurur duyar.

 

 

MENTEŞE TAKIMINIZIN DEĞİŞMESİ GEREKEN DURUMLAR
menteşe takımı, menteşe kasayı ayırıyor, kasa ile bitişme noktasından kırıldı, ekran dik durmuyor arkaya düşüyor,  sağ ve sol menteşe takımı, sol menteşe,  sağ menteşe, menteşe kırıldı, packardbell laptop menteşe değişimi, menteşe sertleşti, menteşe yerinden çıktı, packardbell laptop ekranı koptu, packardbell laptop ekran ikiye ayrıldı  gibi durumlarda menteşe değişimi yapılması gereke bilir.
BAKIRKÖY PACKARDBELL LAPTOP MENTEŞE TAMİR VE DEĞİŞİM 0212 543 49 51
UYGUN FİYAT..!!!,Bakırköy laptop menteşe tamiri,Bakırköy packardbell laptop menteşe tamiri,menteşe tamiri bakırköy ,Bakırköy menteşe değişimi,packardbell notebook menteşe tamiri,packardbell laptop kasa tamiri,NOTEBOOK MENTEŞE DEĞİŞİMİ,