BAKIRKÖY  LEXMARK TONER & LEXMARK KARTUŞ DOLUM VE SATIŞ

OFFİCE MARKET  olarak Profesyonel dolum tekniklerini atlamadan ve bakım gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde uygulayarak müşterilerimize  lexmark toner & lexmark kartuş  dolumu hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlarımızı adrese ücretsiz servis vererek gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek, dürüstce ve müşteri memnuniyetini öncelik ilke edinerek yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkürler…
MUADİL LEXMARK TONER
Dolumu karşılayabilen, yani bittiğinde yeniden dolumu yapılabilen ya da bir sonraki dolumda parça değişimi gerektirmeyen, kaliteli muadil renkli lexmark toner & lexmark kartuşları, müşterilerimizin dolum ömrünü tamamen bitirmiş lexmark toner lexmark kartuşlarını yenilemek için satışa sunuyoruz. Ayrıca dolum için tarafımıza teslim edilen lexmark toner lexmark kartuşların yedekli olarak çalışması işinizi de kesintiye uğratmayacaktır. Bu amaçla piyasadaki en kaliteli muadil lexmark toner lexmark kartuşları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Teslimatlarımız istanbul içi adrese ücretsiz servis , istanbul dışına ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.
YAZICI TEKNİK SERVIS
Uzun yıllara dayanan deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile edindiğimiz servis ve onarım kabiliyetimiz sayesinde marka farkı gözetmeksizin arızalı tüm yazıcı ve fotokopi makinelerinin bakım onarım işlemlerini yapıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinelerinizin ilk günkü gibi yüksek performansında sorunsuz çalışması için bize ulaşınız… Öncelikle arıza tespiti ve onarım maliyeti çalışması yapalım, onayınızla beraber servis işlemini sonlandıralım.
 
 

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 51 – 0542 345 55 50