BAKIRKÖY İPAD TABLET SERVİSİ-ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT

IPAD-SERVİS
iPAD-SERVİS

BAKIRKÖY İPAD TABLET SERVİSİ-ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT

Office Market olarak iPad, tabletlerin tüm arıza onarımlarında orijinal yedek parça, uygun fiyat ve konusunda deneyimli uzman personelimizle profesyonel hizmet veriyoruz.

Office Market, iPad, iPad 2, iPad Mini ve Retina Ekranlı iPad Mini cihazlarınız için orjinal parça ve servis kalitesiyle uzmanlaşmış hizmet sağlamaktadır. Ekran kırılması, yazılım sorunları, kasa değişimi, pil değişimi gibi sorunlarda servisimizden yardım alabilirsiniz. iPad servis hizmetimiz tüm yazılım ve donanımsal sorunları kapsamaktadır.

Onarım işlemleri garanti kapsamında yapılmaktaktadır. iPad cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür. Bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir.

iPad Yazılım Sorunları

iPad Ekran donması

iPad Açılmama sorunu

iPad Yazılım sebepli şarz sorunları

iPad Güncel yazılım yüklenmesi

iPad Dokunmatik ve LCD Ekran Değişimi

iPad dokunmatik camınız ya da LCD ekranınızda, kullanım esnasında, çantanızda veya özel kılıfında taşınırken çeşitli fiziksel çevre faktörleri sebebi ile kırılma ya da dokunmak hassasiyet kayıpları oluşabilir. Başınıza gelebilecek bu gibi problemlerde servisimiz alanında uzman personelimiz ile iPad ’inizin dokunmatik camını ya da LCD ekranını kısa sürede yenileyebilir.

Sık görülen arızalar:

iPad kırık ekran ve iPad dokunmatiksorunları. iPad ekran kırılması sonucu arızalar, iPad ekranında görüntü kaybı, siyah ekran, iPad ekranında görüntü ve renk bozulmaları. iPad ekranında çizgilenme. çarpma, vurma sonucu ekran hasarları. Sıvı teması, Suya düşme.. Anakart arızaları.. Şarj girişi sorunları. Açma tuşu, home tuşu, ses sorunları, iPad sistem sorunları, iPad ekran değişimi, pil değişimi, Şarj almama sorunu,Düşme,

 Leave a Reply