bakırköy acer servisi


 

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT…!!!  BİZE ULAŞIN: 0212 543 49 51

 

bakırköy acer laptop servisi / OFFİCE MARKET 0212 543 49 51

OFFİCE MARKET olarak Acer marka tüm  modellerinin tamir gerektiren işlerini garantili bir şekilde kendi teknik servis bünyemizde yapmaktayız. Acer anakart tamiri, ekran kırılması, klavye değişimi, acer  şarj aleti ,her model batarya,format atma, fan temizleme, acer laptop bakımı yaptığımız bazı hizmetlerdir. Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş ve kullanıcı hataları sonucu oluşan laptoplarınıza servis vermektedir.

MENTEŞE TAMİRİ

acer ve diğer  modellerinin menteşe tamir ve değişim işlemlerini yapmaktayız.
Şarj aleti
Laptoplarda yaşanan sıkıntılardan biriside şarj aletlerinde yaşanan sorunlardır.  Office market olarak acerlaptop  modellerinin  şarj aletleri stoklarınızda mevcuttur. İster orijinal ister muadil olarak satın alabilirsiniz. Muadil ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantilidir.Şarj aleti alırken voltaj  bilgilerine dikkat etmelisiniz.

BATARYA

Laptop bataryalarınızın pil ömrü kısaldıysa yada şarj olmuyorsa firmamız garantili hizmetimiz ile tecrübeli ekibimizle ister muadil ister orjinal batarya konusunda OFFİCE MARKET sizlere hizmet vermektedir.

EKRAN TAMİRİ

OFFİCE MARKET Siz bir çayımızı içene kadar Led veya Lcd ekranlar bilgisayarlarınıza takılmakdır. ACER Laptop ve notebookların kullandığı tüm Lcd ve led ekranlar sürekli servisimizde bulunmaktadır.
Acer notebook ve laptopların ekranları çok kırılgan parçalar olup yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.
OFFİCE MARKET’deEkranlarınız  en kısa sürede takılmaktadır.

KLAVYE

OFFİCE MARKET marka model fark etmeksizin laptop klavye lerini temin etmekdedir ve en kısa sürede müşterilerimize teslim etmektedir. Klavyelerimiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.

ŞARJ ALETİ / LAPTOP ADAPTÖR

Her marka için orjinal ve muadil laptop adaptör teminedilir.
 

HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR

Acer,acer,deli,toshiba,lenovo,packardbell,fijutsu simens,lg,hp,datron,sony,philips,samsung,Panasonic,IBM,benq,beko,crea,exper,arçelik,
 
 
BİZE ULAŞIN
OFFİCE MARKET
0212 543 49 51
0542 345 55 50