Bakırköy Apple Servisi
Bakırköy Apple Servisi

BİZE ULAŞIN

0212 543 49 53

0542 345 55 50

 

iPhone -Mac -Apple Teknik Servis- Bakırköy Ipad Servisi

Apple Teknik Servis , Onarım , Hızlı ve Kaliteli hizmet, Uygun fiyat garantisi

 

Bakırköy Apple Servisi 

Bakırköy apple servisi macbook servisi bakırköy,macbook Air servisi bakırköy, bakırköy,apple macbook ekran değişimi yapan yerler vardır.Apple macbook şarj cihazının,macbook şarj aletinin,macbook batarya,macbook air klavye,macbook air ekran,macbook hard disklerin,macbook anakart tamirinin,ipad ekran değişiminin,iphone ekran değişiminin, Bakırköy Apple Servisi olarak Laptopların, Notebook, Masaüstlerin, Monitörlerin,Tablet Bilgisayarların yazılımsa veya diğer donanımsal sorunlarına çözüm bulmak için vardır.

Apple servis Bakırköy hizmetleri

Markadan bağımsız çalışmaktayız.Arıza tespit ücretimiz bulunmamaktadır.Laptop Ekran Kartı Tamiri ve Ekran kartları arızası tamiri veya değişimi yapılmaktadır.  Sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Laptop tamir servisimiz ile irtibata geçip servis hizmeti sağlayabilirsiniz.Bakırköy apple servis laptoplarda ekran kartı arızasında genelde aşırı ısınmaktan olmaktadır. Isınmanın kaynağı ise ya soğutucu fanların tıkalı olması veya laptopların yatak, yastık ve kanepe gibi eşyaların üzerinde kullanılması ile olmaktır. Laptop ekran kartı arızası ile karşı karşıya kalınmamalıdır. Bunun için belirli periyotlarda laptoplarınızın soğutucu fanlarının bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım için sorun yoksa dahi laptop altı soğutucu fanlarının da kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

 

Bakırköy Apple Servisi
Bakırköy Apple Servisi
bakırköy-macbook-air-tamiri

 

 

Laptop Ana kart Tamirinin nasıl yapıldığı

Laptop Ana Kart’larının üzerlerindeki binlerce devreden oluşmaktadır.  Devreleri tamamlayan mosfedler, çipsetler, besleme üniteleri gibi elektronik parçalara sahiptir. Yüksek voltaj, laptop anakartlarına sıvı temasları, oksitlenmeler, dış etkenler ve darbe, aşırı ısınma gibi etkenlerle laptoplarınızın anakart arızasında verilmektedir.Bir diğer arızada laptop şarj soketi arızalarından biridir. Bakırköy apple servis bu arızaların %95 sebebi ise laptop şarja takıldığında yana çevrildiğin de sarsılmasıdır. Bu tür arızalar ile karşılaşılması durumunda da laptop tamiri bölümleri aranılarak arıza kaydı bırakılması ile servisler sizlere ulaşacaklardır.

Bakırköy Apple Servisi
Bakırköy Apple Servisi
bakırköy-apple-servisi

Laptop arızalarını 3 farklı bölünme vardır. Elektronik, yazılım ve kasa sorunlarıdır. Laptoplarda elektronik aksam arızalarında da genelde laptop anakartlarında oluşmaktadır. Anakartüzerinde çip arızasında, elektronik devre arızasında veya soket arızasında olabilmektedirler. Genellikle laptoplarda aşırı ısınmadan dolayı çip arızaları oluşmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi, iPad, Macbook, iMac ve diğer Apple ürünlerinin Teknik Servis, Tamir, Onarım hizmeti

 

 

BAKIRKÖY İMAC SERVİSİ

imac
imac

 

 

 

Macbook İpad, İmac ekran değişimi

Macbook  İpad, İmac yedek parça temini

Macbook  İpad, İmac şarj soketi değişimi

Macbook  İpad, İmac anakart sorunları

Macbook  İmac ekran kartı onarımı ve değişimi

Macbook  İmac harddisk değişimi

Macbook  İmac fan, klavye değişimi

Macbook  İmac bakım ve onarım

Macbook  İpad, İmac yazılımsal sorunlar

BAKIRKÖY IPAD SERVİSİ

ipad-servis
ipad-servis

 

Hasarlı / kırık Ekranlar

Güç jakı hasarlı / çalışmıyor

Fan / aşırı ısınma sorunları

Sıvı / dökülme hasarı

Harici güç adaptörü sorunları

RAM belleği sorunları

CPU sorunları

Anakart sorunları

Sabit sürücü sorunları

CD / DVD sürücüsü sorunları

 

BAKIRKÖY IPHONE TELEFON SERVİSİ