LEXMARK TONER & KARTUŞ SATIŞ DOLUM MERKEZİ

 

 

OFFİCE MARKET ( TONER & KARTUŞ DOLUM MERKEZİ)

PROFESYONEL DOLUM & HIZLI HİZMET

 

BİZE ULAŞIN – OFFİCE MARKET

TEL : (212) 543 49 51 

FATİH LEXMARK TONER & KARTUŞ DOLUM VE SATIŞ HİZMETİ.

 
OFFİCE MARKET  olarak Profesyonel dolum tekniklerini atlamadan ve bakım gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde uygulayarak müşterilerimize lexmark toner & kartuş  dolumu hizmeti sunuyoruz. Teslimatlarımızı adrese ücretsiz servis vererek gerçekleştiriyoruz. İşimizi severek, dürüstce ve müşteri memnuniyetini öncelik ilke edinerek yapıyoruz. Bu nedenle her geçen gün yeni müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize güvendiğiniz için teşekkürler…
 
BİLGİ;
 LEXMARK TONERİNİZ NASIL DOLDURULUYOR ? O ZAMAN DİKKAT EDİN.
 LEXMARK TONER DOLUMCUNUZ SİZE DOLDURDUĞU  LEXMARK TONERİN TEST ÇIKTISINI VERİYOR MU?DÜKKANINDA YETERİNCE TEST MAKİNESİ VAR MI?
KULLANDIĞI TOZUN KALİTESİNİ SÖYLÜYOR MU? (UNİVERSAL TOZ MU YOKSA ULTRA FİNE MAGİC TOZ MU KULLANIYOR?)
 LEXMARK TONERİNİZİ SADECE ACEMİCE TIPADAN MI DOLDURUYOR? YOKSA KOMPLE TEMİZLİK VE BAKIM YAPIYOR MU?PARÇA DEĞİŞİMİ GEREKTİĞİ ANDA DEĞİŞİMİ KARŞILAYACAK YENİ PARÇALARI ELİNİN ALTINDA BULUNDURUYOR MU?
(BAKIM YAPMIYORSA  LEXMARK TONERİNİZ TOZ İÇİNDE OLUR VE TOZ AKITIR. YAZICINIZIN İÇİ TOZ DOLAR VE ANAKARTIN BOZULMASINA SEBEP OLUR.)
DOLUMCUNUZ AYNI  LEXMARK TONERİ EN FAZLA KAÇ DEFA DOLDURABİLİYOR?
 LEXMARK TONERİNİZİN PARÇA İHTİYACINI GİDEREBİLİYOR MU?
 LEXMARK TONERİNİZ DOLDURULDUKTAN SONRA KAÇ SAYFA YAZIYOR? HİÇ TAKİP ETTİNİZ Mİ? YOKSA BİTTİ ZANNETTİĞİNİZ  LEXMARK TONER BİTMEDEN SORUN ÇIKARIYOR DA  SİZ BUNU BİLMEDEN YENİDEN DOLUM PARASI VERMEK ZORUNDA MI KALIYORSUNUZ.
(BAKIM YAPILMAYAN  LEXMARK TONER BİTMEDEN SİLİK YAZMAYA BAŞLAR.ÇÜNKÜ BIÇAK BAKIMI YAPILMAMIŞ VE UCUZ TOZ KULLANILMIŞTIR.)
PİYASADA SATILAN HER TOZA GÜVENMEYİN:
 LEXMARK TONER DOLDURTUYORUM DERKEN ACABA CEBİNİZDEN DAHA MI FAZLA PARA  ÇIKIYOR ? DÜŞÜNMEKTE FAYDA VAR
BİZLER OFFİCE MARKET DOLUM HİZMETLERİ OLARAK DOLDURDUĞUMUZ  LEXMARK TONERLERİN DAİMA ARKASINDAYIZ.

  • UZMAN KADRO
  • PROFESYONEL BİLGİ
  • GÜÇLÜ YEDEK PARÇA STOĞU

 
 
FATİH LEXMARK TONER DOLUMU & SATIŞ
MUADİL LEXMARK TONER
Dolumu karşılayabilen, yani bittiğinde yeniden dolumu yapılabilen ya da bir sonraki dolumda parça değişimi gerektirmeyen, kaliteli muadil lexmark toner & kartuşları, müşterilerimizin dolum ömrünü tamamen bitirmiş  lexmark toner kartuşlarını yenilemek için satışa sunuyoruz. Ayrıca dolum için tarafımıza teslim edilen  lexmark toner kartuşların yedekli olarak çalışması işinizi de kesintiye uğratmayacaktır. Bu amaçla piyasadaki en kaliteli muadil  lexmark toner kartuşları müşterilerimize ulaştırıyoruz. Teslimatlarımız istanbul içi adrese ücretsiz servis , istanbul dışına ücretsiz kargo ile yapılmaktadır.
YAZICI TEKNİK SERVIS
Uzun yıllara dayanan deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi ile edindiğimiz servis ve onarım kabiliyetimiz sayesinde marka farkı gözetmeksizin arızalı tüm yazıcı ve fotokopi makinelerinin bakım onarım işlemlerini yapıyoruz. Yazıcı ve fotokopi makinelerinizin ilk günkü gibi yüksek performansında sorunsuz çalışması için bize ulaşınız… Öncelikle arıza tespiti ve onarım maliyeti çalışması yapalım, onayınızla beraber servis işlemini sonlandıralım.

  • Güvenilir
  • Kaliteli
  • Garantili
  • Hızlı
  • Hizmet

 
OFFİCE MARKET ( LEXMARK TONER & KARTUŞ DOLUM MERKEZİ)
 
BİZE ULAŞIN
0212 543 49 51
 
FATİH LEXMARK TONER-KARTUŞ – SATIŞ DOLUM HİZMETLERİ
UYGUN FİYAT & GARANTİLİ DOLUM,FATİH LEXMARK TONER DOLUMU,LEXMARK TONER DOLUMU FATİH,KARTUŞ DOLUMU FATİH,DOLUMU,DOLUM, LEXMARK TONER,GARANTİLİ KARTUŞ DOLUMU FATİH LEXMARK TONER,KARTUŞ, FATİH LEXMARK TONER SATIŞ,