Cevizlibağ Veri Kurtarma

veri-kurtarma-hdd
veri-kurtarma-hdd

Cevizlibağ Veri Kurtarma

Günümüz dünyasında artık hırsızlık yapmanız için gidip bir kişinin evini soymanıza ya da arabasını çalmanıza gerek yoktur. Artık hırsızlık eşya hırsızlığı olarak değil veri hırsızlığı olarak yapılıyor. Kötü niyetli size zarar vermek isteyen insanlar bilgisayarınızdaki bir güvenlik açığından içeri dalarak sisteminizi ele geçiriyor. Sonrasında sizin için değerli bilgileri, fotoğrafları, her türlü veriyi, banka şifrelerini, gizli fotoğrafları, en son ziyaret ettiğiniz web sayfaları gibi verilerinizi sizden çalıyorlar. Eğer kimsenin görmesini istemediğiniz gizli belgelerinizi ele geçirdilerse yandınız demektir, bilgisayarınızı çökerterek sizi tehdit bile edebilirler. Bu gibi durumlarda gerçekten işinde uzman kişilere başvurmalısınız. Verilerinizi kurtaracak profesyonellikte çalışan insanlara güvenmeniz gerekir. Cevizlibağ veri kurtarma ile siber saldırı sonrasında kaybettiğiniz verileri kolaylıkla geri alabilirsiniz. Veri kurtarma işi oldukça zorlu da olsa işinde gerçekten iyi insanlarla çalışırsanız oldukça kolay olacaktır.

veri-kurtarma
veri-kurtarma

Cevizlibağ veri kurtarma, bilgisayarınızdaki veriler, flash diskinizdeki veriler, hard diskinizdeki veriler gibi her türlü dijital saklama alanlarınızdaki veriyi kurtarabilir. Fakat burada da dikkat edilmesi gereken ince noktalar da vardır. Eğer bilgisayarınıza saldıran virüs veya kişiler hala bilgisayarınızda bir yerde en ufak bir açıktan geçmek için bekliyorsa işiniz zorlaşacaktır. Çünkü verileri aktardıktan sonra tekrar aynı olayı yaşamanız yüksek bir olasılıkla gerçekleşecektir. Bu nedenle verileri kurtardıktan sonra bilgisayarda varsa kötü niyetli yazılımlar, Truva atı, virüs gibi kötü niyetli verileri yok etmeniz bilgisayarınızdan uzaklaştırmanız gereklidir.

Cevizlibağ veri kurtarma, kaybolan çalınan verilerinizi kurtardıktan sonra detaylı bir bilgisayar taramasından sonra kalan virüsleri de temizleyecektir. Çünkü bu temizleme işlemi gerçekleşmezse aynı olay sebebiyle tekrar çok fazla başınız ağrıyabilir. Bu nedenle verileriniz yedeklendikten sonra bilgisayarınızda hala tehlikeli kişiler dolaşıyormuşçasına tedbirli davranmanız gereklidir. Eğer böyle siber saldırılara maruz kalmamak istiyorsanız, bilgisayarınızı virüslerden korumak istiyorsanız mutlaka güvenli bir anti virüs programı kullanın. Anti virüsler bilgisayarınıza yabancı kötü niyetli bir dosya girmeye çalıştığında sizi uyaracak ve temizlemek isteyecektir. Var olan virüsleri de temizleme işlemi yapacaktır. Anti virüs programını bilgisayarınıza mutlaka kurdurmalı, bilgisayarınızı güvence altına almanız gereklidir.