BAKIRKÖY HP LAPTOP SERVİSİ/ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT…!!!

 

BAKIRKÖY HP LAPTOP & NOTEBOOK TEKNİK SERVİS VE SATIŞI

 
 
OFFİCE MARKET olarak Hp marka tüm modellerinin tamir gerektiren işlerini garantili bir şekilde kendi teknik servis bünyemizde yapmaktayız. Hp anakart tamiri, ekran kırılması, klavye değişimi, hp  şarj aleti ,her model batarya,format atma, fan temizleme, hp laptop bakımı yaptığımız bazı hizmetlerdir. Özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş ve kullanıcı hataları sonucu oluşan laptoplarınıza servis vermektedir.
MENTEŞE TAMİRİ
hp ve diğer  modellerinin menteşe tamir ve değişim işlemlerini yapmaktayız.
Şarj aleti
Laptoplarda yaşanan sıkıntılardan biriside şarj aletlerinde yaşanan sorunlardır.  Office market olarak hp laptop  modellerinin  şarj aletleri stoklarınızda mevcuttur.İster orijinal ister muadil olarak satın alabilirsiniz. Muadil ürünlerimiz 2 yıl üretici firma garantilidir.Şarj aleti alırken voltaj  bilgilerine dikkat etmelisiniz.
BATARYA
Laptop bataryalarınızın pil ömrü kısaldıysa yada şarj olmuyorsa firmamız garantili hizmetimiz ile tecrübeli ekibimizle ister muadil ister orjinal batarya konusunda OFFİCE MARKET sizlere hizmet vermektedir.
EKRAN TAMİRİ
OFFİCE MARKET Siz bir çayımızı içene kadar Led veya Lcd ekranlar bilgisayarlarınıza takılmaktadır. HP Laptop ve notebookların kullandığı tüm Lcd ve led ekranlar sürekli servisimizde bulunmaktadır.
Hp notebook ve laptopların ekranları çok kırılgan parçalar olup yapacağımız en ufak bir hatayı beklemektedir.
OFFİCE MARKET’ de Ekranlarınız  en kısa sürede takılmaktadır.
KLAVYE
OFFİCE MARKET marka model fark etmeksizin laptop klavye’lerini temin etmektedir ve en kısa sürede müşterilerimize teslim etmektedir. Klavyelerimiz üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.
ŞARJ ALETİ / LAPTOP ADAPTÖR
Her marka için orjinal ve muadil laptop adaptör temin  edilir.
 
HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER MARKALAR
Hp,acer,deli,toshiba,lenovo,packardbell,fijutsu simens,lg,hp,datron,sony,philips,samsung,Panasonic,IBM,benq,beko,crea,exper,arçelik,