Tamir İşinin Uzmanıyız

Tamir İşinin Uzmanıyız

                Bozulan bilgisayarlarınızın veya kağıt basmayan yazıcılarınızın tamir edilmesi için kaliteli bir firmayla çalışmanız lazım gelmektedir. Bununla alakalı olarak tercihinizi firmamızdan yana yapmalısınız. Biz bakırköy hp servisi ailesi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Hem nüfus hem de popülarite anlamında ünlü bir bölgede çalıştığımızın bilincinde olarak bu şekilde mesai sistemi belirlemiş durumdayız. Bu vaziyetten müşterilerimiz de gayet memnun kalmaktadır.Yazıcı tamiri için yaptıklarımızı anlatarak başlamak daha doğru olacaktır.

Yazıcılardan problemler bilgisayardakilere göre daha sınırlı olmaktadır. Ancak çözümü için daha titiz çalışılması gerekmektedir. Bunun yanında baskı işlemlerinin sorunsuz devam ettirebilmesi için çaba gösterilmelidir. Bu konuda en iyi hizmeti tabi ki de tamir firmamız vermektedir. HP markasının bütün yazıcı modellerindeki sorunları halletmekteyiz.

Laptop tamiri anlamında ise format hizmetlerimizden bahsetmeyi uygun bulmaktayız.Dizüstü bilgisayarlar, çeşitli nedenlerden dolayı format ihtiyacı hissedebilir. Format atılması sonucunda o zamana kadar bilgisayarınızın hafızasında bulunan bütün dosyalar silinecektir. Bu sebepten ötürü öncesinde yedekleme yapmanızı önermekteyiz. Bize format atmamız için getirdiğiniz bilgisayarlarınızı laptop servisi bölümümüze almaktayız. Ardından ise 2-3 saate format işlemini tamamlayarak size geri vermekteyiz. İşimizi bu denli hızlı yapmamız ve %100 başarıya sahip olmamız tamir işinin uzmanıyız sloganımızın doğruluğunu göstermektedir. Ayrıca teknolojiye her anlamda entegre olabilmek için web adresimizi hizmete soktuk. Buradaki canlı destek bölümünden de sıkıntılarınızı iletebilirsiniz.