Office Market


Office Market Tanıtım

 

Teknoloji öyle bir hızla ilerledi ki gündelik yaşamda hemen her alanda elektronik cihazlar kullanılmaya başlanıldı. Gerek iş amaçlı olarak gerek özel amaçlı olarak bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler, masa üstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar, fotokopi, faks cihazları derken tüm bu cihazlar her yerde insanların yaşamında. Ama sonuçta bunlar insanların ürettiği cihazlar ve kimi zaman farklı sorunlar olabiliyor. Bazen kullanıcı hatası, bazen elektrik kesintisi gibi durumlar, bazen düşme vb. durumlardan dolayı muhtelif sorunlar yaşanabiliyor. Ayrıca her elektronik cihazın bir raf ömrü olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Her Türlü Marka İçin Çözüm Burada

İşte özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde yaşadıkları yerlerde böylesi durumlarda kendilerine en yakın servise gitmeleri gerekiyor.  Markasına göre değişik firmalar hizmet veriyor. Bakırköy ilçesinde hizmet veren Bakırköy Samsung Servisi, adından da anlaşılabileceği üzere Samsung markalı ürünlere dair hizmet veren bir servis. Markanın tüm cihazlarında alanında yetkin ve deneyimli, eğitim almış personeller çalışıyor.

Keza Bakırköy Acer Servisi de Acer markasının başta laptop tarzı ürünleri olmak üzere çok değişik alanlarda hizmet veren bir marka.  Acer bilindiği üzere son derece özel, kullanışlı laptoplar üretiyor. Ama böylesi bir markanın ürünün de bile kimi zaman hiç beklenmeyen bir sorun yaşanabiliyor.  Bir diğer marka ise IBM menşeli olarak bildiğimiz Lenovo markası. Son yıllarda özel tasarımları, kalitesi ile öne çıkan markanın ürünlerinde herhangi bir sorun yaşandığında ise Bakırköy Lenovo Servisi başta Bakırköy kentinde yaşayanlar olmak üzere tüm bölgede hizmet veriyor.

Firmanın Çalışma Biçimi Hakkında

Firma Pazar hariç haftada 6 gün sabah 9.00 akşam 20.00 saatleri arasında kesintisiz olarak hizmet veriyor.  Firmaya bizzat giderek cihazlar gösterilebileceği gibi firmaya telefon ile de ulaşmak ve sorununuzu bildirmeniz mümkün. Firma müşterilerine her türlü kolaylığı gösteriyor.  Klavye, şarj aleti, ekran,  menteşe tamiri, batarya tamiri gibi gerek elektriksel, gerek elektronik, gerek mekanik alanda cihazların türü fark etmeksizin çözümler üreten bir firma. Fiyatlar ise standart teknik servis ücreti dışında, değişen varsa parçaya bağlı olarak değişiyor.  Değişen parçalara firma garanti veriyor. Orijinal yedek parça kullanıyor.