Bakırköy Lenovo Servisi

Bakırköy Lenovo Servisi

Bakırköy Lenovo servisi olarak yıllardır İstanbul’da özel servis olarak hizmet vermekteyiz. Donanımlı teknik servis laboratuvarı, profesyonel ekiple birlikte bilgi ve iletişim teknolojilerini iyi bir şekilde kullanarak, kısa sürede sorunları çözüme kavuşturup, sektörde örnek alınan bir teknik servis firma yolunda ilerliyoruz. Kısa sürede çok fazla iş başararak, insanlar tarafından tercih edilen bir firmayız. Lenovo marka gelen ürünlerin öncelikli olarak arıza tespiti yapılır. Tarafınızca yaşanan sorun belirtilerek gerekli bakım, değişim, onarım gibi işlemler kısa sürede yapılır. Değişmesi gereken bir parça varsa bu öncelikle tarafınıza bildirilir ve onay verildiği durumunda orijinal parça değişikliğine gidilir. Lenovo servisinde genellikle ana kart değişimi, fan değişimi, kasa tamiri, bilgisayar bakımı gibi sorunlar meydana gelmektedir.

Lenovo servisi olarak, garanti kapsamı sona eren ya da garanti kapsamına alınmayan ürünlerin gerekli onarım ve bakım gibi işlemlerini yaparak uygun fiyat politikasıyla müşteriye sunmaktır. Cihazlarda meydan gelen herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz. Tam donanımlı laboratuvarımız da gerekli parça değişiklikleri yapılarak ürünler kısa süre içerisinde müşteriye verilir. Uzun süreli bakım olmadığı için müşteri bu durumda mağdur edilmez. Cihazınız da meydan gelen sorunu bizlere tarih ederek, ne kadar sürede tamir edileceğine dair bilgiyi uzman arkadaşlarımızdan alabilirsiniz. Tamir işlemi yapılıp ürün teslim edildikten sonra tekrar aynı sorunla karşılaşırsanız ürünü bizlere getirmekten çekinmeyin lütfen. Ücretsiz bir şekilde aynı hizmet size tekrar verilecektir.

Lenovo LCD panel değişimleri de çok sık rastlanılan sorunlardan bir tanesidir. LCD ekranlar meydana gelen çatlama veya ekran kartı yanma sonucunda parça veya ekran değişimine gidilebilir. Böyle bir durumda öncelikli olarak ekranların iç kısmı açılır. Sorunun nereden kaynaklandığı bulunur. Parça değişimine gidilecekse bu konuda müşteriye bilgi verilir. Gerekli parça bizim tarafımızdan temin edilir. Ancak bazı durumlarda ekran ile ilgili parçalar kıs sürede bulunamayabiliyor. Elimizden geldiğince kısa sürede çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Uzun süren işlerde mutlaka ekimiz müşteriye bu konuda bilgi vererek, ne kadar süreceği konusunda da gerekli desteği sağlamış oluyor.