YENİBOSNA ACER LAPTOP TAMİR MERKEZİ

acer-laptop-tamiri
acer-laptop-tamiri

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT İMKANI…!!!
BATARYA-ADAPTÖR SİPARİŞLERİNİZİ BİZ GETİRİYORUZ SİZİ YORMUYORUZ…!!!

YENİBOSNA ACER LAPTOP TAMİR MERKEZİ
ACER LAPTOP’UNUZLA İLGİLİ SORU’LARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN…!!!
0212 543 49 51
0212 543 49 53
0542 345 55 50

YENİBOSNA ACER NOTEBOOK SERVİSİ – YENİBOSNA ACER LAPTOP SERVİSİ

EKRAN-KLAVYE-BATARYA-ŞARF-OPTİK OKUYUCU-RAM-FAN-HDD-MENTEŞE-KASA-ŞARJ SOKETİ-ANAKART-YAZILIMSAL DONANIMSAL SORUNLAR
Acer notebook için ekran, ram, hdd, optik okuyucu, klavye, batarya, şarj aleti gibi malzemelerin temini ve montajı en kısa sürede garantili olarak gerçekleştiriyoruz….
Müşterilerimizden, servisimize bıraktıkları cihazlarının arızalarının tespiti için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Arıza tesbiti yapılan cihazın sahibi aranarak arızanın ne olduğu, oluşma sebebi, onarım süresi ve maliyeti hakkında bilgi veriyoruz. Müşterinin onayının doğrultusunda cihazın onarımını gerçekleştirip, cihazın tüm donanımlarını gerekli testlerden geçiriyoruz.
Testten geçen cihaz, sahibine sorunsuz bir şekilde teslim ediliyor. Arıza tesbiti sonrası cihazın onarımını herhangi bir sebebten dolayı istemeyen müşterimize, cihazı teslim edilmekte ve herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
Müşteriye arızası ve onarım maliyeti hakkında bilgi verilmeden servisimize bırakılan cihazlara müdahalede bulunulmaz. Servisimizde onarımı gerçekleştirilen tüm cihazlar, arızaların kapsamına göre 3 ile 6 ay arası servis garantisi altındadır.
Merkezimiz İstanbul da olup İstanbul dışından gelen cihazlarımızın kargo ücretleri’de firmamız tarafından karşılanmaktadır.