Bakırköy Samsung Servisi

SAMSUNG SERVİSİ
SAMSUNG SERVİSİ

Bakırköy Samsung Servisi

Yıllardır sektöründe öncü bir firma olarak yoluna devam eden firmamız, diğer firmalara göre  servisimiz müşteriye göre birebir hizmet vererek, daha kaliteli bir hizmetten yararlanmalarını sağlıyor. Samsung  servisi olarak, cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler, yazıcılar video kameraları kapsayan bir bağımız vardır. Müşterilere alanında tam hizmet vererek, gerekli desteği sağlıyoruz. Önemli bir teknik servisi olarak, hata yapmadan ve hata oranını en minimum düzeye indirerek bu konuda hizmet vermeyi sağlıyoruz. Genellikle yapılan servis, çalışan teknik ekibimiz sayesinde kısa sürede müşterilere teslimi yapılır. Yapılacak olan servis bakımı hakkında öncelikli olarak tamir hakkında ve fiyat hakkında bilgi verilir. Genellikle kısa süreli olan tamir işlemleri, çalışan kalabalık ekimizle birlikte, kısa sürede çözüme kavuşturulur. Her türlü yardım için bizleri arayarak destek almanız mümkün.

bayimiz uzun süredir hizmet vermektedir.Özellikle cep telefonu arızalarıi bayimize çok sık olarak gelmektedir. Kısa sürede çözüme kavuşturulan bakım, onarım ve parça değişimi ile müşterilere hizmet vermekteyiz. Her model Samsung cep telefonu, tablet tamiri, ekran ve batarya değişimi, yazılım güncelleme gibi hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. Bazı durumlarda ekran değişimi veya parça bulma işlemlerinde uzun süreli bir durumda bu konuda müşterilere bilgi verilerek, ne kadar sürede temin edileceği hakkında bilgi verilmektedir. Cep telefonlarıyla ilgili bir problemle karşılaştığınız zaman geçici olarak cep telefonu verilerek sizleri mağdur etmeyiz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, teknolojik aletlerin onarım ve bakımı da bir o kadar kolaylaşmaya başladı. Samsung marka beyaz eşyaların tamiri, parça değişimi ve bakımı gibi durumlarda firmamızdan destek alabilirsiniz. Özellikle beyaz eşya da meydana gelen problemler genellikle hemen çözüme kavuşmayabilir. İçerisinde bulunan parçalar hemen temin edilemeyebiliyor. Bazı parçaları getirmek 1 haftayı bulabiliyor. Böyle durumlarda firmamız müşteriyi mağdur etmemek adına kullanabileceği geçici bir beyaz eşya temin ederek bu durumu biraz daha kolaylaştırıyor. Gerekli her türlü desteği, Bakırköy Samsung Servisi olarak bizden alabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımızı sizlere bu konuda desteği vererek fiyat politikası açısından da yardımcı olmaktadır.