imac
imac

Bakırköy Mac Servis Hakkınd

Bazı markalar tarih yazar ve alanında ilklere imza atar. Bugün bilgisayar alanında dünyanın en yaratıcı markası hangisidir ve adeta bu alanda çığır açmıştır sorusunun yanıtı bellidir. İlk piyasaya çıktığı dönemlerde kask gibi bir görüntüsü de olan Mac bu alanda gerek kendisine has tasarımları, gerek kendine özel işlemcisi ile özel bir yerdedir ve pek çok ilke de imza atmış durumdadır. Bugün de bu seride çıkan çok sayıda bilgisayar, laptop gibi ürünler vardır ve ülkemizde de çok sayıda kişi bu ürünleri kullanmaktadır ki, kimi zaman bu ürünlerde sorunlar yaşanmaktadır ama Bakırköy Mac servis alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile kesintisiz hizmet verir durumdadır.

Bakırköy Mac servis

Verilen Hizmet Alanları

Bakırköy Mac servis alanında çalışan firmaların vermekte olduğu temel hizmetler şu şekilde sıralanabilir:  Modeli ve serisi ne olursa olsun ekran değişimleri, klavye değişimleri, yazılıma dair her türlü problem, soket ve şarjlarda olası sorunlarda değişim, ana kartta yaşanan sorunların giderilmesi, ekran kartı değişim ve onarım, hard disk değiştirme, format atma, rutin bakımlar, bilgisayarı daha hızlı ve verimli kullanmak için yapılan çalışmalar, performans artırma çalışmaları, her türden yedek parçanın temin edilmesinin sağlanması firmanın verdiği hizmetler arasındadır.

Nasıl Çalışıyorlar

Bakırköy Mac servis firması öncelikle olarak gelen ürünün garanti kapsamında olup olmadığını getiren müşteriden öğrenmektedir. Eğer garanti kapsamında ise yapılacak olan işin garanti kapsamında olup olmadığına da bakmakta ve müşteriye ona göre bilgilendirme yapmaktadır.

Daha sonra bilgisayar gerekli testlere tabi tutulmakta ve yaşanan sorunun ne olduğu tam olarak belirlendikten sonra yine müşteriye bilgi verilmektedir. Bu noktada parça değişecek ise bunun ne kadar sürede değişeceği ve maliyetleri konusunda da müşteriye bilgi verilmekte ve onayı alındıktan sonra gerekli olan işlemler yapılmaktadır. Gerekli bütün işler bittikten sonra ürün yeniden teste tabi olmakta ve tam olarak çalıştığından emin olunduktan müşteriye cihazı teslim edilmektedir. Müşteriden arıza tespit için herhangi bir ücret istenmez iken istenen ücret sadece yapılan emek ve değişti ise parça değişimi içindir. Bakım, format gibi durumlarda ise firmanın daha önceden belirlediği standartlar fiyatlar geçerli olmaktadır.